STONESTA, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
STONESTA, UAB

STONESTA, UAB

Dekoratë stone, Designers, Dizajn i brëndshëm, Energjia dhe burimet natyrore, Ndërtimi, pasurive të patundshme +10

P. Lukšio g. 32
LT-08222, Vilnius, Lituani
+370 52139 027
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 126277589
Kodi vat: 262775811
Ss code siguruesi: 717673

Ore pune

I-IV 10:00-19:00
V 10:00-18:00

Degët

STONESTA, UAB filialas
Pramonės pr. 16 , Žalioji Galerija, LT-51185
Kaunas, Lituani
rodyklė
STONESTA, UAB filialas
Šilutės pl. 29, LT-91107
Klaipėda, Lituani
rodyklė

Kategoria e aktivitetit të

Link të Karte biznesi

Kompani të ngjashme

OLAN LT, UAB
D. VAREC, UAB
KORADO įgaliotasis atstovas, UAB VILSAN BALTIC
BITENAS, UAB
R2K GRUPĖ, UAB
ŽIMPRA, UAB
APASTATA, UAB
ORDAS, UAB
AMAFORA, UAB
DANEMA, MB
MERESTA, AB
DAVISKA, UAB
ANDVYGA, UAB
PLAZA LANGAI, UAB BBK LT
SPRENDIMAI BŪSTUI, UAB
ARINSTATA, UAB
ARMONTUS, UAB
Rairomesta, MB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi STONESTA, UAB Karte biznesi